• Türkçe
• English

Üye Giriş
   SmartSeal ’a Özel 3 Yeni TPU Malzeme
JPU9409 – Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Poliüretan
(Renk: Turuncu) 
JPU9409 Yüksek sıcaklık ve yüksek mekanik zorlanma görülen uygulamalarda yüksek verim almak üzere tasarlanmıştır. En önemli özellikleri arasında yer alan yüksek sıcaklıklardaki üstün seviyedeki termal dayanımı sayesinde sınıfındaki en uzun çalışma ömrüne sahiptir. 


JPU9408 – Kimyasal Dayanımlı Poliüretan 
(Renk: Mor) 
FDA onaylı JPU9408 malzemesi gıda makinelerinde yüksek seviyede kimyasal dayanım için tasarlanmıştır. JPU9408, gıda makinelerinde yerinde temizleme işleminde kullanılan solventlere karşı üstün dayanıklılığa sahiptir. JPU9408 ‘in bir diğer önemli özelliği de yağlı gıda maddeleri ve mineral yağlarda düşük hacimsel değişime uğrayarak, sistemin sorunsuz çalışmasına katkı sağlamaktır. 


JPU8801 – Düşük Sertlikte Poliüretan
(Renk: Yeşil)
JPU8801 Yüksek ön gerilimin istenildiği sızdırmazlık elemanlarında yüksek verim ve üstün performans amacıyla tasarlanmıştır. Yumuşak bir malzemedir. JPU8801 bu esnek yapısı sayesinde dar kanallara kolay montaj imkanı sağlar. Kuru hava uygulamalarında ve pnömatik uygulamalarda sınıfında en yüksek performansı sağlaması, en önemli özellikleri arasında yer alır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Haberler
» SmartSeal ’a Özel 3 Yeni TPU Malzeme

» SmartSeal JPU9407 Yüksek Performanslı Poliüretan

Ürünler

Bu sitenin tüm hakları saklıdır
Ürünler  Ürünler  Smart Seal
     
Toz Keçeleri Yataklama Elemanları İletişim
Boğaz Keçeleri Statik Keçeler Teklif Al
Piston Keçeleri Radyal Keçeler Malzemeler
Simetrik Keçeler PTFE Keçeler Üye Girişi

 

Asersoft